Děkujeme!Stránku zkontrolujeme a vložíme na web co nejdříve. Mezitím můžete přídávat další místa.

Holandsko- Alkmaar, Zaanse Schans, Amsterdam

Tak jsme se vydali do Holandska, protože jsme začali pracovat v Německu a Nizozemsko je téměř na dosah ruky. Holandsko je země větrných mlýnů, a proto naše zastávka byla v Zaanse Schans. Ale abych nepředbíhal, první zastávka nás zavedla do města Alkmaar, kde je muzeum sýrů a trhy se vším možným. Pokud projíždíte touto krásnou krajinou, rozhodně vás zaujme pohled na barevné lány tulipánů, narcisů a jiných druhů květin. Pokud někdy uslyšíte Holandsko, mnohým z vás se vybaví vodní kanály, Amsterdam, kola a marihuana (konopí). Můžeme s jistotou potvrdit že je tomu tak. Amsterdam můžeme srovnat s Benátky přeplněné koly a při chůzi kolem kaváren hned ucítíte jak lidé kouří marihuanu, která je tu opravdu legální. Rozhodně doporučuji tuto zemi navštívit, protože je hodně odlišná od České a Slovenské Republiky.

Jan SmickaCestovní průvodce
zobrazit více

Co vidět v Holandsko- Alkmaar, Zaanse Schans, Amsterdam

Inspiruj lidi kolem nás. Vkládej nový obsah, sbírej pírka a získej zde profil cestovního průvodce. Více...

PŘIDAT NOVÉ MÍSTO / CÍL

Články a cestopisy

Aktuálně se zde nenachází žádný článek

Budťe první a podělte se o svůj zážitek sepsáním krátkého článku či cestopisu. Text nám pošlete na email inforemove@ara.cz a v případě jeho publikování od nás dostanete krásné ara.cz tričko.

Staň se cestovním průvodcem + získej finanční ohodnocení

Zapoj se aktivně, sbírej pírka a vydělávej: 1 pírko = 1 koruna. Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním.
Už jsme rozdali 28823 pírek.

Navrhnout místo Navrhnout místo