Známé filmové bary a restaurace

Snili jste někdy o tom, že se alespoň podíváte do jedné z restaurací, která se objevuje ve vašich oblíbených filmech? Čtěte dál a zjistíte, do kterých filmových restaurací a barů můžete nejen zavítat, ale dokonce se tam i najíst!

Pakliže jste si někdy říkali, že byste chtěli zavítat právě tam, kde ve filmu pravidelně jedí vaši oblíbenci, poradíme vám! Vybrali jsme pro vás seznam míst, ze kterých si určitě vyberete nejen vy, ale i vaše ratolesti.

1. Restaurace U Tří košťat

Milovníci Harryho Pottera zbystřete! Chtěli jste někdy poznat místo, ve kterém Harry ochutnal své první pivo? Možná vás překvapí, že i přes čistě britský charakter filmu se restaurace U Tří košťat nachází na Floridě. To ale vůbec nic nemění na jedinečném zážitku, který restaurace nabízí. Stejně jako v kouzelnickém světě Harryho Pottera zde můžete ochutnat „butter beer“ neboli máslové pivo či máslový ležák. Restaurace ale nabízí i ostatní typicky anglické pochutiny.

Restaurace U Tří košťat v Hogsmeade Village

Restaurace U Tří košťat v Hogsmeade Village - photo by: David Cobb CC BY-NC-SA 2.0

2. Krusty Burger

Když už zavítáte na Floridu, neopomeňte navštívit i fast-food s názvem Krusty Burger, který je světově známý ze seriálu Simpsonovi. Můžete zde ochutnat různé speciality známé ze seriálu a jistě nebudete zklamaní. Jíst u Krustyho vám bude připadat, jako kdybyste se opravdu ocitli ve Springfieldu. Atmosféru ještě více zvýrazňují fotky z konkrétních seriálových scén, které se odehrály právě ve fast foodu všemi známého springfieldského Šáši.

Krusty Burger v Universal Studios Orlando

Krusty Burger v Universal Studios Orlando - photo by: Sarah Ackerman CC BY 2.0

3. Pizza Planet z Toy Story

Na oběd a ještě dál! Podobně zní slova Buzze Rakeťáka ze známého animovaného filmu pro děti. Tak jako předchozí dvě restaurace se i tato nachází v USA, konkrétně ve světě Walta Disneyho. Na své si zde přijdou hlavně děti, které budou unešené především z výzdoby, která je přenese rovnou do děje animovaného příběhu.

Pizza Planet z Walt Disney Hollywood Studios

Pizza Planet z Walt Disney Hollywood Studios - photo by: Michael Gray CC BY-SA 2.0

4. Jak jsem poznal vaši matku

Všimli jste si někdy, že většina scén HIMYM se odehrává v jedné jediné restauraci? Určitě ano! Tato irská restaurace se nachází v New Yorku pouhé tři bloky od Central Parku. Nabízí obědy, večeře i drinky různého druhu. Pakliže jste i vy někdy chtěli sednout na tak známých červených sedačkách, neváhejte! Třeba zde potkáte i Barneyho!

Mickey Mouse s myškou Minnie ztvárněni z keřů a květin

McGee’s restaurace z HIMYM - photo by: McGeespubny.com

Nalákala vás vidina strávené večeře v jednom z filmových či seriálových míst? Jestliže vaše odpověď zní ano, nečekejte a vydejte se za svým snem. A nezapomeňte se s námi podělit o vaše zážitky! Případně pokud znáte jiná slavná filmová místa, podělte se o ně s námi v komentářích.

0 Vložit komentář