Přidat nové místo Amsterdam
Cestovní průvodci

Amsterdam je celosvětově známým místem, kde je požívání marihuany legální, a tak i právě pro tento fakt je častým cílem turistů. Toto muzeum je ale spíše zaměřeno na to, aby návštěvníkům objasnilo původ marihuany, její využití v lékařství a kosmetice. Pro ty, kteří chtějí poznat marihuanu z jiného úhlu než jen jako drogu, je toto muzeum to pravé. Se zakoupenou vstupenkou máte vstup povolen také do muzea hašiše, které se nachází jen pár metrů od muzea marihuany. V něm se poté dozvíte více o této surovině, zjistíte, že její využití skýtá mnohem více než jen drogový průmysl. 

zobrazit více

Byl jsi zde? Ohodnoť to!

Přihlaš se Přihlaš se nebo se zaregistuj během pár vteřin a zbavíme tě navždy vyplňování dalších potřebných údajů!
Opište znaky z obrázku:

Nejnovější recenze

Recenzováno: 08.02.2016

Muzeum marihuany je docela malé, složené asi jen ze dvou místností. Jsou ale naplněny mnoho informacemi, takže vám ty mísnosti zaberou cca hodinu, pokud chcete si vše pročíst. Není to o marihuaně jako o droze, ale je to o marihuaně jako léku a průmyslové rostlině. Také tu nenajdete žádná negativa, o marihuaně se tu mluví jen v nejlepším. I pán, který prodává lístky, má trochu vzezření jako běžný uživatel této rostlinky. Nejlepší v tomto muzeu je veliká kytička uprostřed muzea, podle všeho jediná, která se smí takhle legálně pěstovat mimo profi pěstíren. Druhý muzeum hašiše se mi zdálo méně zajímavé, prezentují jen tkaniny z hašiše a je trochu menší. Na konci prodávají i výrobky a jídla z hašiše. Koupil jsem si čokoládu se semínky hašiše, ale nechutnala mi a půlku jsem vyhodil.

Navštívil jsi tento turistický cíl?

Buď jeden z prvních, kdo se podělí o své zkušenosti formou vložení recenze k turistickému cíli. Inspiruj lidi kolem nás svými zkušenostmi a znalostmi!