Cestování a doprava v Bosně a Hercegovině

Do země se dostanete vlastním vozem, letecky či autobusem. Chcete-li si projet více zemí najednou, můžete využít také přímých vlakových spojů mezi Sarajevem a Chorvatskem. Protože značná část místní veřejné dopravy je dodnes poznamenána válkou, není snadné procestovat celou zemi během několika málo dní. Využít můžete stále sílící síť autobusových linek, které vás na požadovaná místa dopraví daleko rychleji než místní vlaky. Ujít byste si však neměli nechat vlakovou trať ze Sarajeva do Mostaru, která vám cestou ukáže tu nejkrásnější krajinu.

Cestovní kanceláří do Bosny a Hercegoviny

Cestovní kanceláře jsou schopné domluvit hromadné slevy v rámci dopravy a ubytování. Jedná se o přímé lety se smluveným ubytováním, stravou a dopravou. Finální cena je v takovém případě levnější než při cestování po vlastní ose. Prohlédněte a porovnejte si kompletní nabídku zájezdů do Běloruska.

Cestování autem v Bosně a Hercegovině

Pokud chcete cestovat autem pouze po Bosně a Hercegovině a využít jeho benefity, auta si lze jednoduše pronajmout v každém větším městě nebo na letišti. Pro vyhledání nejlepší ceny mezi hlavními půjčovnami v Bulharsku vám pomůžou stránky Economycarrentals nebo Rentalcars. Další možnost je využít vyhledávač a zkusit najít lokální půjčovny, které občas vyjdou levněji, ale s větším rizikem.

káťaCestovní průvodce

Vkládej nový obsah

Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním s výběrem zajímavých míst a turistických cílů.
Už jsme rozdali 101252 pírek.

1 pírko = 1 koruna