Salzburská ZOO

2 recenze

Salzburská zoo je místem k relaxaci, místem pro odpočinkové odpoledne s dětmi, které mohou na vlastní oči obdivovat desítky zvířat. Zoologická zahrada se snaží, aby zvířata měla co nejlepší podmínky. Život zvířat obohacují například tím, že jim schovávají pamlsky a zvířata tak mají za úkol je hledat. Najít zde lze zvířata z celého světa, dokonce i ty, jejichž životy jsou v běžné přírodě ohroženy.

Byl jsi zde? Ohodnoť to!

Přihlaš se Přihlaš se nebo se zaregistuj během pár vteřin a zbavíme tě navždy vyplňování dalších potřebných údajů!
Opište znaky z obrázku:
Recenzováno: 28.07.2023

Nejhorší zoo,co jsem kdy viděl. Zvířata jsou zalezlá. A není zde ani proskleným výhled do jejich "doupat". Je to takové špinavé, neupravené. Ať jdou inspirovat do našich zoo.

Recenzováno: 04.05.2019

Zajímavé je umístění zoo, která se nachází kousek od zámku Hellbrunn a výběhy se nachází kolem strmé skály. Nad zoo můžete vidět volně poletovat supy. K vidění jsou např. nosorožci, lvi, sysli, medvěd hnědý, vlk polární, kapybary, jaguary apod.

Zoo není příliš velká a navíc se dá víceméně obejít jednou cestou, aniž byste museli přemýšlet, jak to obejít, abyste viděli vše a zároveň nešli některými místy vícekrát, jak to bývá v českých zoo.

Na druhou stranu ze zoo trochu zklamání, mnohé české jsou hezčí a také větší. Ovšem úchvatné výhledy na hory jako má ta salzburgská rozhodně nemají :)

Tvé jméno
Doporučuji navštívit ...
Napiš vlastní recenzi