Piešťany

Kdo by neznal světově proslulé lázně, které jsou zároveň největšími lázněmi na Slovensku. Přijeďte se nechat hýčkat a relaxujte ponoření v léčivých pramenech.

Lázně nejsou jen výdobytkem současnosti, ale Piešťany byly známé již za Římanů. Ze země tu tryskají prameny o teplotě až 67 °C, navíc jsou lehce radioaktivní a sirné. Pomáhají především při onemocnění kloubů, kostí a svalů, kdy léčbě napomáhá síra obsažená v pramenech. Lázně se snaží navázat na staré časy. Navíc bahno těžící se ze slepého ramene Váhu nemá jen tak někde obdoby. Máte-li zdravotní problémy či chcete jen zregenerovat tělo, lázně jsou pravou volbou, neboť se nachází v příjemném prostředí.

V Piešťanech se kromě relaxace můžete věnovat i sportu, kdy umělé jezero Slňava je pro vodní sport jako stvořené. Vyzkoušet můžete jachting, veslování, užívat si poklidu při lovu ryb či zažít trochu adrenalinu při vodním lyžování. Využít můžete i poklidnou vyhlídkovou plavbu po Váhu.

Ani o kulturní akce nebudete ochuzeni, kdy se zde konají festivaly, koncerty, výstavní symposia, v Kongresovém sále můžete zhlédnout operety, muzikály či jazzová vystoupení.

zobrazit více

Vkládej nový obsah

Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním s výběrem zajímavých míst a turistických cílů.
Už jsme rozdali 27962 pírek.

1 pírko = 1 koruna