Kodaň

Klidná atmosféra hlavního města Dánska vás možná překvapí. Nikdo se nikam nežene, lidé jsou přátelští, s chutí se bavit, nebo jen relaxovat na zahrádkách když vysvitne slunce. I přesto je v Kodani nespočet možností, jak trávit volný čas.

V přístavním městě najdete mnoho romantických zákoutí, ať už v některém ze zámeckých parků, nebo přímo v malebných uličkách města. Kodaň vám ale nabídne mnohem víc. Navštívíte pohádkové muzeum H. CH. Andersena, nebo se půjdete radši pobavit do zábavního parku Tivoli? Podívejte se, jak žila královská rodina v paláci Amalienborg. Udělejte si procházku k Malé mořské víle a protější Citadele. Suvenýry můžete nakoupit na pěší zóně Strøget s malebným náměstím Gråbrødretorv.

ChalottCestovní průvodce
zobrazit více

Články a cestopisy

Aktuálně se zde nenachází žádný článek

Budťe první a podělte se o svůj zážitek sepsáním krátkého článku či cestopisu. Text nám pošlete na email inforemove@ara.cz a v případě jeho publikování od nás dostanete krásné ara.cz tričko.

Sbírej pírka a lítej v tom s námi

Líbí se ti náš web a baví tě cestování a psaní? Zapoj se aktivně, sbírej pírka a vydělej si na cestování: 1 pírko = 1 koruna.
Už jsme rozdali 101107 pírek.

Piš s námi cestovní průvodce Piš s námi cestovní průvodce