Přidat nové místo Vysoké Tatry
Cestovní průvodci

Působivá kaskáda vodopádů se nachází na Studeném potoce a tvoří ji několik vodopádů. Nejvýše položený je Obrovský vodopád, který lze pozorovat z dřevěného můstku a padá z výšky 20 metrů. Dále po toku se nachází Vodopád umělců a několik vodopádů lze vidět od soutoku Velikého a Malého Studeného potoka, kam se dá snadno dostat od Bilíkovy chaty, část cesty je i bezbariérová.

zobrazit více

Byl jsi zde? Ohodnoť to!

Přihlaš se Přihlaš se nebo se zaregistuj během pár vteřin a zbavíme tě navždy vyplňování dalších potřebných údajů!
Opište znaky z obrázku:

Nejnovější recenze

Recenzováno: 06.09.2016

Krásná procházka, která je vhodná i pro méně mobilní turisty nebo rodiny s dětmi. Nenáročná trasa a zároveň plno přírodních krás. K vodopádům se dá velmi snadno dostat - ze Starého Smokovce na Hrebienok a od tama zhruba 10 minut k samotným vodopádům. Pro nezdatné turisty je možnost vyjetí na Hrebienok lanovkou - cena je okolo 9 euro za zpáteční lístek. Na Hrebienku je možnost občerstvení, stejně tak je možno se občerstvit v Rainerově chatě (nejstarší chatě ve Vysokých Tatrách), která se nachází poblíž vodopádů. 

Navštívil jsi tento turistický cíl?

Buď jeden z prvních, kdo se podělí o své zkušenosti formou vložení recenze k turistickému cíli. Inspiruj lidi kolem nás svými zkušenostmi a znalostmi!