Homer

Pokud stojíte nad rozlehlým zálivem, který lemuje vysoké pohoří, vnořující se přímo do nebes, máte pocit údivu, jenž nemůže nic překonat. Povšimnete-li si na březích moře malého městečka s dlouhým, úzkým výběžkem vedoucím do vody, díváte se na Homer.

Město bylo osídleno teprve nedávno a čítá populačně pouhých 6 tis. obyvatel. Největší raritou, krom všudypřítomné divoké přírody, je výběžek Homer Spit, který byl v dávnějších dobách využíván přednostně jako přístav. Dnes, na nově vybudovaných molech naleznete restaurace s vybranými rybími pochoutkami, nespočet možností výprav do divoké přírody nebo atraktivní lov mořských ryb. Na zdejších plážích je kemp, ze kterého se vám budou skvěle pozorovat hrající si mořské vydry i lovící orli bělohlaví.

AnetaHaCestovní průvodce
zobrazit více

Co vidět v Homer

Inspiruj lidi kolem sebe. Vkládej nový obsah, sbírej pírka a získej finanční odměnu.

PŘIDAT NOVÉ MÍSTO

Články a cestopisy

Aktuálně se zde nenachází žádný článek

Budťe první a podělte se o svůj zážitek sepsáním krátkého článku či cestopisu. Text nám pošlete na email inforemove@ara.cz a v případě jeho publikování od nás dostanete krásné ara.cz tričko.

Sbírej pírka a lítej v tom s námi

Líbí se ti náš web a baví tě cestování a psaní? Zapoj se aktivně, sbírej pírka a vydělej si na cestování: 1 pírko = 1 koruna.
Už jsme rozdali 101252 pírek.

Piš s námi cestovní průvodce Piš s námi cestovní průvodce