Jackson

Jackson, malé westernové městečko severozápadního Wyomingu původně obývané indiánskými kmeny, se rozprostírá v údolí Jackson Hole ve výšce asi 1 900 m.n.m. Jackson je ideálním výchozím bodem pro výjezdy do parků Yellowstone, Grand Teton a obecně po celém okolí Jackson Hole.

Město, které žije ve dne v noci, je ideálním místem pro půjčení auta před výjezdem do okolních národních parků. Jackson samotné však nabízí svým návštěvníkům bohatý noční život, galerie, spoustu restaurací, ubytování, a především bohaté možnosti lyžování. V okolí Jackson Hole se nachází Snow King Resort, Jackson Hole Mountain Resort a Grand Targhee Ski and Summer Resort.

V rušné sezóně, tedy v letních měsících, je tato oblast cílem ohromného množství turistů a hotely a motely praskají ve švech, autopůjčovny se vyprazdňují a ceny rostou. Ve městě se nachází nejrušnější letiště Wyomingu, letiště Jackson Hole Airport. 

lucienneCestovní průvodce
zobrazit více

Co vidět v Jackson

Inspiruj lidi kolem sebe. Vkládej nový obsah, sbírej pírka a získej finanční odměnu.

PŘIDAT NOVÉ MÍSTO

Sbírej pírka a lítej v tom s námi

Líbí se ti náš web a baví tě cestování a psaní? Zapoj se aktivně, sbírej pírka a vydělej si na cestování: 1 pírko = 1 koruna.
Už jsme rozdali 101252 pírek.

Piš s námi cestovní průvodce Piš s námi cestovní průvodce