Jackson

Jackson, malé westernové městečko severozápadního Wyomingu původně obývané indiánskými kmeny, se rozprostírá v údolí Jackson Hole ve výšce asi 1 900 m.n.m. Jackson je ideálním výchozím bodem pro výjezdy do parků Yellowstone, Grand Teton a obecně po celém okolí Jackson Hole.

Město, které žije ve dne v noci, je ideálním místem pro půjčení auta před výjezdem do okolních národních parků. Jackson samotné však nabízí svým návštěvníkům bohatý noční život, galerie, spoustu restaurací, ubytování, a především bohaté možnosti lyžování. V okolí Jackson Hole se nachází Snow King Resort, Jackson Hole Mountain Resort a Grand Targhee Ski and Summer Resort.

V rušné sezóně, tedy v letních měsících, je tato oblast cílem ohromného množství turistů a hotely a motely praskají ve švech, autopůjčovny se vyprazdňují a ceny rostou. Ve městě se nachází nejrušnější letiště Wyomingu, letiště Jackson Hole Airport. 

zobrazit více
Praktické informace do Wyoming
Pondělí
Aktuální čas
23:18
Posun -2h
GMT -1

Inspiruj lidi kolem nás. Vkládej nový obsah, sbírej pírka a získej zde profil cestovního průvodce. Více...

PŘIDAT NOVÉ MÍSTO / CÍL
Zobrazit cíle na mapě

Články & cestopisy

Aktuálně se zde nenachází žádný článek

Budťe první a podělte se o svůj zážitek sepsáním krátkého článku či cestopisu. Text nám pošlete na email redakce@ara.cz a v případě jeho publikování od nás dostanete krásné ara.cz tričko.

Vkládej nový obsah

Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním s výběrem zajímavých míst a turistických cílů.
Už jsme rozdali 27962 pírek.

1 pírko = 1 koruna