Pláž Valtos

Krásná, jeden kilometr dlouhá pláž, rozkládající se v sousedství Pargy. Ohraničena skalnatými výběžky v moři, pláž Valtos, je jednou z nejkrásnějších pláží v této oblasti s křišťálově čistou vodou.

Valtos začíná směrem od Pargy jako písečná pláž a postupně se mění na pláž jemně oblázkovou. Je až 20 metrů široká a můžete si zde pronajmout lehátka nebo si najít volný plácek pro deku. Na obou koncích pláže je stanoviště vodních sportů a podél břehu je dost místa na hraní plážového tenisu. Najdete zde také několik malých kaváren, luxusnější restaurace fungující hlavně na večeři a nachází se zde také vyhlášený plážový klub Tango, kde se občas pořádají odpolední party u bazénu se skupinovými tanci a podobně. Stanoviště vodních taxíků je uprostřed pláže.

Pokud jste ubytováni v Parze, dostanete se na Valtos buď lodním taxíkem z Pargy za 2 Eura nebo výšlapem kolem Benátského hradu. Přes den je tato možnost dost vysilující, jelikož se jedná o prudký kopec a jde se po sluníčku. V podvečer je tato procházka ale moc příjemná a nabízí spoustu krásných výhledů z jedné strany na pláž Valtos a z druhé pak na městečko Parga. 

Byl jsi zde? Ohodnoť to!

Přihlaš se Přihlaš se nebo se zaregistuj během pár vteřin a zbavíme tě navždy vyplňování dalších potřebných údajů!
Opište znaky z obrázku:
Tvé jméno
Doporučuji navštívit ...
Napiš vlastní recenzi