Pláž Pieniny

Zakotvená v malebných krajinách Niedzice se pláž Pieniny stala okouzlující cestovní destinací, která slibuje nezapomenutelné zážitky pro rodiny s dětmi. Toto příjemné místo nabízí kombinaci přírodní krásy a rekreačních aktivit, čímž se stává ideální volbou pro výlet na den nebo víkendový pobyt.

Jedním z hlavních lákadel pláže je její nádherná poloha na břehu jezera Czorsztyn, která nabízí dechberoucí výhledy na okolní Pieninské hory. Je to jediná písečná pláž s hlídaným koupalištěm v této oblasti. Je možné si užít procházku podél promenády a ponořit se do klidné atmosféry nádherné okolní krajiny, kterou dotváří nedaleká přehrada na jezeře, vyhlášené místo pro pozorování.

Co se týče otevírací doby, pláž Pieniny vítá návštěvníky po celý rok, nabízejíc relaxační útočiště bez ohledu na roční období. Rodiny si mohou naplánovat svou návštěvu od brzkého rána do pozdního odpoledne, zajistí si tak dostatečný čas k prozkoumání atrakcí a k užívání si rekreačních aktivit. Pláž nabízí širokou škálu vodních aktivit, včetně plavby na lodi "Harnaś", což je plovoucí kavárna.

Díky rodinně přátelskému vybavení a různorodému spektru atrakcí je pláž vřele doporučována pro rodiny s dětmi. Klidné prostředí, spolu s možností outdoorového dobrodružství a kulturního objevování, ji činí ideální destinací pro vytváření nezapomenutelných vzpomínek s blízkými.

Byl jsi zde? Ohodnoť to!

Přihlaš se Přihlaš se nebo se zaregistuj během pár vteřin a zbavíme tě navždy vyplňování dalších potřebných údajů!
Opište znaky z obrázku:
Tvé jméno
Doporučuji navštívit ...
Napiš vlastní recenzi