Cestování a doprava v Černé Hoře

Cesta do Černé Hory

Do země se dopravíte letecky, autobusem či vlastním vozem. Chcete-li si užít pořádnou dovolenou a poznat co nejvíce míst, spojte návštěvu Černé Hory také se sousedním Chorvatskem, Srbskem a Bosnou-Hercegovinou. Chcete-li vyzkoušet ještě něco mimořádnějšího, můžete připlout parníkem z italského Bari.

Cestovní kanceláří do Černé Hory

Cestovní kanceláře jsou schopné domluvit hromadné slevy v rámci dopravy a ubytování. Jedná se o přímé lety se smluveným ubytováním, stravou a dopravou. Finální cena je v takovém případě levnější než při cestování po vlastní ose. Prohlédněte a porovnejte si kompletní nabídku zájezdů do Běloruska.

Doprava v Černé Hoře

Na rozdíl od některých sousedních států je síť veřejné dopravy v Černé Hoře na velmi dobré úrovni. Snadno se tak podíváte po celé zemi za využití autobusů a vlaků, které vám, mimojiné, nabídnou také úchvatné výhledy na černohorskou krajinu.

Cestování autem v Černé Hoře

Pokud chcete cestovat autem pouze po Černé Hoře a využít jeho benefity, auta si lze jednoduše pronajmout v každém větším městě nebo na letišti. Pro vyhledání nejlepší ceny mezi hlavními půjčovnami v Černé Hoře vám pomůžou stránky Economycarrentals nebo Rentalcars. Další možnost je využít vyhledávač a zkusit najít lokální půjčovny, které občas vyjdou levněji, ale s větším rizikem.

káťaCestovní průvodce

Vkládej nový obsah

Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním s výběrem zajímavých míst a turistických cílů.
Už jsme rozdali 101252 pírek.

1 pírko = 1 koruna