Cestování a cesta do Tuniska

Letecky do Tuniska

Pokud se rozhodnete vydat do země na vlastní pěst, nejběžnějším způsobem dopravy do Tuniska je doprava letecká. Doba letu do Tuniska z Prahy trvá přibližně 2,5-3 hodiny. 

Jak vyhledat nejlevnější letenku vám pomůže článek: 3 tajemství pro pořízení nejlevnějších letenek. Nevýhoda letecké společnosti je ovšem velikost zavazadla, kdy jakákoliv nesrovnalost může prodražit letenku až o třetinu. V případě akční letenky až o polovinu. Předejděte potížím a přečtěte si předem podmínky cestování s příručním zavazadlem.

Cestovní kanceláří do Tuniska

Pokud si dovolenou chcete užít a hodit starosti za hlavu, jednoduše si lze objednat zájezd u cestovky, která vše zařídí. Cestovní kanceláře jsou schopné domluvit hromadné slevy v rámci dopravy a ubytování. Jedná se často o přímé lety se smluveným ubytováním, stravou a dopravou. Finální cena může být v takovém případě levnější než při cestování po vlastní ose. Prohlédněte a porovnejte si kompletní nabídku zájezdů do Tuniska.

Stačí vyrazit na dané letiště a být tam cca 2 hodiny předem, a tamější delegát si vás po příletu většinou již na letišti vyzvedne a dopraví autobusy do místa určení.

Cesta autem do Tuniska

Pokud jste spíše dobrodružnější tip člověka, a rádi byste se vydali na dovolenou vlastním autem, i to je možné. Většina lidí vyhledá přístav ve francouzské Marseille či v italském Janově a nechá se převést trajektem na africkou pevninu.

TravelPortal.czCestovní průvodce

Vkládej nový obsah

Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním s výběrem zajímavých míst a turistických cílů.
Už jsme rozdali 101107 pírek.

1 pírko = 1 koruna