Cestování a doprava na Kypru

Letecky na Kypr

Vzhledem k faktu, že Kypr je ostrovním státem, je nejspolehlivějším způsobem dopravy letecká přeprava. Letiště se nacházejí ve městech Larnaca, Ercan a Paphos.

Cena a vyhledání letenky

Například ceny letenek z Prahy do Larnacy se v sezóně u společnosti Student Agency pohybují okolo 7000 Kč.

Jak vyhledat nejlevnější letenku vám pomůže článek: 3 tajemství pro pořízení nejlevnějších letenek. Nevýhoda letecké společnosti je ovšem velikost zavazadla, kdy jakákoliv nesrovnalost může prodražit letenku až o třetinu. V případě akční letenky až o polovinu. Předejděte potížím a přečtěte si předem podmínky cestování s příručním zavazadlem.

Cestovní kanceláří na Kypr

Rozhodně příjemnější je cestovat na Kypr s cestovní kanceláří, která jsou schopné domluvit hromadné slevy v rámci dopravy a ubytování. Jedná se o přímé lety se smluveným ubytováním, stravou a dopravou. Finální cena je v takovém případě občas levnější než při cestování po vlastní ose. Prohlédněte a porovnejte si kompletní nabídku zájezdů na Kypr.

Doprava na Kypru

Cestování autem na Kypru

Pokud chcete cestovat autem pouze po Kypru a využít jeho benefity, auta si lze jednoduše pronajmout v každém větším městě nebo na letišti. Pro vyhledání nejlepší ceny mezi hlavními půjčovnami na Kypru vám pomůžou stránky Economycarrentals nebo Rentalcars. Další možnost je využít vyhledávač a zkusit najít lokální půjčovny, které občas vyjdou levněji, ale s větším rizikem.

katie_miaCestovní průvodce

Vkládej nový obsah

Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním s výběrem zajímavých míst a turistických cílů.
Už jsme rozdali 101252 pírek.

1 pírko = 1 koruna