Madeira

Souostroví Madeira je zemí plnou života, atraktivních míst a především kouzelné a velmi malebné přírody, která po celý rok hraje všemi barvami. Místní příroda návštěvníky zavede do úplně jiného světa – světa se šumícími vodopády, šeptajícími lesy a na dálku vonícími květy různého druhu.

Díky své poloze se Madeira může chlubit i překrásnými nekonečnými plážemi, jejichž břehy jsou omývány Atlantským oceánem, a tak v létě nabízí chladnější teplota moře příjemné osvěžení. Samozřejmostí jsou i plážové bary a restaurace s místní kuchyní, která je pro místní projevem jejich kultury. Ochuzeni nebudou turisté ani o zábavu či noční život – na Madeiře se nachází nejen spousta barů, ale také míst s živou hudbou, kde se mohou turisté bavit v rytmu tradičního tance s názvem Bailinho da Madeira.

Výhodou návštěvy tohoto pohádkového ostrova je fakt, že nebyl doposud tolik prozkoumán turisty, a právě díky tomu se může chlubit naprosto panenskou přírodou, nespočtem neprozkoumaných míst a také jistým soukromím. Chcete-li tedy prožít dovolenou, která bude kombinací odpočinku i dobrodružství, a navíc ochutnat opravdové lahůdky místní kuchyně, je Madeira tím pravým místem. 

zobrazit více

Festival vína na ostrově Madeira

Praktické informace na Madeiru
Pondělí
Aktuální čas
23:18
Posun -2h
GMT -1
Zobrazit cíle na mapě

Články & cestopisy

Vkládej nový obsah

Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním s výběrem zajímavých míst a turistických cílů.
Už jsme rozdali 27962 pírek.

1 pírko = 1 koruna