Lichtenštejnsko

Překrásné drobné knížectví lemované vrcholky Alp s nejvyšším masivem sahajícím do více než dvou a půl kilometrů a ohraničené řekou Rýn v sobě skrývá překvapivě mnoho půvabu. Z větší části je zemí pokrytou horami, a tak láká celoročně návštěvníky, ať už k letním vysokohorským výletům či zimním sněhovým radovánkám.

Tyrkysová jezera obklopená zářivě zelenými loukami a skalnatými vrcholky se zbytky sněhu, překrásné historické stavby v panenské přírodě i čisťounká a udržovaná městečka plná kultury a života, to vše vás čeká při návštěvě Lichtenštejnska.

Celou zemi dobře poznáte během několika málo dní, a obohatit si tak můžete dovolenou v sousedním Rakousku či Švýcarsku. Pokud se zde rozhodnete strávit také noc, ubytujte se v jedné z kouzelných horských chat, odkud se vám naskytnou ty nejkrásnější výhledy na mlhavá rána v údolí i západy slunce odrážející se na hladině jezer.

Dopřejte si odpočinek v překrásné alpské krajině, užijte si čerstvý horský vzduch a vychutnejte si některý z národních pokrmů a sklenku vyhlášeného lichtenštejnského vína.

zobrazit více
Pondělí
Aktuální čas
23:18
Posun -2h
GMT -1
Zobrazit cíle na mapě

Články & cestopisy

Aktuálně se zde nenachází žádný článek

Budťe první a podělte se o svůj zážitek sepsáním krátkého článku či cestopisu. Text nám pošlete na email redakce@ara.cz a v případě jeho publikování od nás dostanete krásné ara.cz tričko.

Vkládej nový obsah

Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním s výběrem zajímavých míst a turistických cílů.
Už jsme rozdali 27962 pírek.

1 pírko = 1 koruna