Malta

Ostrov s velmi malou rozlohou, zato ale s bohatou historií a nespočtem kulturních památek. Díky své malé vzdálenosti je vhodným místem ke strávení příjemné dovolené.

Málokdo asi ví, že geograficky se Malta člení na šest ostrovů, z nichž nejznámější je právě Malta, dále Comino a mimo jiné i Gozo. Svou polohou ve Středozemním moři láká zejména milovníky teplého a křišťálově čistého moře, slunného počasí a potápění. Na své si zde přijdou i turisté, kteří vyhledávají noční zábavu, a také lidé hledající nové přátele a známosti. Ani gurmáni nebudou ošizeni o jedinečnou příležitost vyzkoušet nemalé množství místních specialit.

Země nabízí širokou škálu aktivit, které je možno provozovat po celý rok. Ať už chcete chodit po kulturních a historických památkách, strávit příjemné chvíle na nekonečných plážích nebo obdivovat krásy zdejší přírody. Pakliže k těmto aktivitám přidáte ještě fakt, že harmonie chutí místní kuchyně vyvolává nezapomenutelný zážitek, uvědomíte si, že jste našli vysněné místo pro relaxaci.

zobrazit více

Týden na Maltě

Praktické informace na Maltu
Pondělí
Aktuální čas
23:18
Posun -2h
GMT -1
Zobrazit cíle na mapě

Články & cestopisy

Cestovní průvodci

Zde může být tvá cesta!

Podělte se o svojí trasu sepsáním krátkého cestovního průvodce a pošlete nám ho na email.

Vkládej nový obsah

Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním s výběrem zajímavých míst a turistických cílů.
Už jsme rozdali 27962 pírek.

1 pírko = 1 koruna