Přidat nové místo Haag
Cestovní průvodci

Louwmanovo muzeum obsahuje jednu z největších soukromých sbírek automobilů na světě. Patří rodině, jež zbohatla právě na prodeji vozů a která se rozhodla zpřístupnit své poklady i veřejnosti. Automobily pochází z různých historických dob, a tak skvěle mapují jejich technický a designový vývoj. Nejsou zde však jen technicky skvělá auta, ale také i auta se svou vlastní historií – třeba vůz Winstona Churchilla nebo Elvise Presleyho. Na své si tak mohou přijít i lidé, které automobily zas tak tolik neberou.

Mimo exponáty spojené s motoristikou vás na konci prohlídky čeká velká místnost, v níž se nachází jakési umělé náměstí. Po obvodu jsou výlohy různých obchodů, ve kterých jsou vystavené související historické předměty, ale jen jeden obchod je přístupný a skutečný, a tou je kavárna. Po dlouhém chození si tak můžete na tomto náměstí sednout ke skutečné kávě a zkusit se vžít do atmosféry města z minulého století.

zobrazit více

Byl jsi zde? Ohodnoť to!

Přihlaš se Přihlaš se nebo se zaregistuj během pár vteřin a zbavíme tě navždy vyplňování dalších potřebných údajů!
Opište znaky z obrázku:

Navštívil jsi tento turistický cíl?

Buď jeden z prvních, kdo se podělí o své zkušenosti formou vložení recenze k turistickému cíli. Inspiruj lidi kolem nás svými zkušenostmi a znalostmi!