Glasgow

Z Glasgow se postupem času stalo významné centrum kultury a obchodu. Místo, kde se setkávají zástupci mnoha národů i náboženství, v posledních letech získalo moderní tvář a jeho nabídka pro turisty z celého světa stále vzkvétá.

Největší město Skotska a třetí největší metropole celé Velké Británie se rozkládá na březích řeky Clyde. Leží nedaleko hlavního města země, byla by však škoda obě dvě města prolétnout během jediného dne a nevychutnat si specifickou atmosféru každého z nich.

Město samo je velmi přátelské pro všechny milovníky zábavy a dobrodružství. V jeho ulicích tepe život dnem i nocí a na své si přijdou všechny generace prahnoucí po zážitcích. Vychutnat si můžete pouliční koncerty, klasické i moderní pojetí divadla, módní galerie i rozmanitou architekturu.

káťaCestovní průvodce
zobrazit více

Články a cestopisy

Aktuálně se zde nenachází žádný článek

Budťe první a podělte se o svůj zážitek sepsáním krátkého článku či cestopisu. Text nám pošlete na email inforemove@ara.cz a v případě jeho publikování od nás dostanete krásné ara.cz tričko.

Sbírej pírka a lítej v tom s námi

Líbí se ti náš web a baví tě cestování a psaní? Zapoj se aktivně, sbírej pírka a vydělej si na cestování: 1 pírko = 1 koruna.
Už jsme rozdali 101252 pírek.

Piš s námi cestovní průvodce Piš s námi cestovní průvodce