Vidám park a zoologická zahrada

1 recenze

Zobrazit na mapě
Přidat nové místo Budapešť
Cestovní průvodci

Historický zábavní park v centru Budapeště se nachází uprostřed zeleně a mezi stromy ukrývá více než padesát tradičních i moderních atrakcí včetně původní dřevěné jízdní dráhy a klasického kolotoče. Jeho provoz byl v roce 2013 přerušen a obrovské konstrukce nyní tvoří působivé pozadí budapešťské zoologické zahrady. Chcete-li si odpočinout od rušných ulic města, navštivte park plný atrakcí a sousední zoo.

zobrazit více

Byl jsi zde? Ohodnoť to!

Přihlaš se Přihlaš se nebo se zaregistuj během pár vteřin a zbavíme tě navždy vyplňování dalších potřebných údajů!
Opište znaky z obrázku:

Nejnovější recenze

Recenzováno: 16.12.2017

 Ze zoo jsem byla naprosto nadšená. Velmi pěkné expozice, zvířata jsou mnohdy velmi blízko, unikátní domy, v nichž bydlí sloni, které spíše připomínají paláce. Expozice skal, kam jsou zakomponovány výběhy, zároveň se tu návštěvník může projít a mít výhled. Různé koutky i pro děti, občerstevení, prodávají tu obrovský trdelník a velmi chutný. K vidění hodně druhů zvířat, nabídka komentovaných krmení (problém jen, že je to v maďarštině), moc hezká je i lachtaní show. Zoo rozhodně dělá hlavnímu městu čest, doporučuji navštívit.

Navštívil jsi tento turistický cíl?

Buď jeden z prvních, kdo se podělí o své zkušenosti formou vložení recenze k turistickému cíli. Inspiruj lidi kolem nás svými zkušenostmi a znalostmi!