Ica a Nazca

Navštivte další z mnoha úžasných peruánských regionů, který skrývá mnohé – překrásnou krajinu, písečné duny a pouště, tajemné obrazce na náhorní plošině Nazca či kouzelnou oázu. Objevte místo prozářené Sluncem, kde se pěstuje skvělé peruánské víno či se vyrábí brandy z hroznů nazývaná Pisco.

Region Ica, jak je oficiálně nazýván, je domovem mnoha krásných míst a měst, která jsou zase trochu jiná a naprosto jinak charakteristická než například oblast Posvátného údolí a Cusca. Jak již bylo zmíněno, ochutnáte zde skvělé víno, projedete se a zaserfujete si na písečných dunách poblíž Icy a navštívíte oázu v Huacachinu. Uchváceni a se zatajeným dechem budete pozorovat z malého letadélka obrazce na náhorní plošině Nazca, která je opředena tolika záhadami. A co víc, konečně v Peru okusíte vítr vanoucí od Pacifického oceánu v okolí Pisca či Paracasu, jelikož region Ica je ze západu ohraničen širokým oceánem. Ica a Nazca – region, který má svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout! 

lucienneCestovní průvodce
zobrazit více

Co vidět v Ica a Nazca

Sbírej pírka a lítej v tom s námi

Líbí se ti náš web a baví tě cestování a psaní? Zapoj se aktivně, sbírej pírka a vydělej si na cestování: 1 pírko = 1 koruna.
Už jsme rozdali 101252 pírek.

Piš s námi cestovní průvodce Piš s námi cestovní průvodce