Odlehlé oblasti

Snadno dostupné je na Aljašce pouze to menší procento území. V jednu chvíli můžete stát na místě, od kterého už dál nic nepokračuje. Ať už hovoříme o silnicích nebo městech, v této oblasti jste odříznuti od civilizace tím nejzásadnějším způsobem. Pro mnoho dobrodružně laděných turistů, kteří disponují velkou dávkou odvahy a odolnosti, může být výprava do této divočiny nezapomenutelným zážitkem. V oblasti je pouze jedna funkční dálnice zvaná Dalton Highway a krom ní se můžete spolehnout na vlastní nohy nebo letadlo, jiným způsobem zde cestovat prakticky nejde. Bush, název, pod kterým je oblast na Aljašce známá, je nepoznamenaný kus zeměkoule, kde poznáte nerušený divoký život. Zvěře zde žije bezmála více, než obyvatel, na které narazíte ojediněle v menších osadách do 300 obyvatel.

AnetaHaCestovní průvodce
zobrazit více

Co vidět v Odlehlé oblasti

Inspiruj lidi kolem nás. Vkládej nový obsah, sbírej pírka a získej zde profil cestovního průvodce. Více...

PŘIDAT NOVÉ MÍSTO / CÍL

Články a cestopisy

Aktuálně se zde nenachází žádný článek

Budťe první a podělte se o svůj zážitek sepsáním krátkého článku či cestopisu. Text nám pošlete na email redakce@ara.cz a v případě jeho publikování od nás dostanete krásné ara.cz tričko.

Praktické informace true

Staň se cestovním průvodcem + získej finanční ohodnocení

Zapoj se aktivně, sbírej pírka a vydělávej: 1 pírko = 1 koruna. Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním.
Už jsme rozdali 28612 pírek.

Navrhnout místo Navrhnout místo