Villarrica

 Villarrica je koloniální město s přibližně 55 000 obyvateli zhruba 140 km na jihozápad od paraguajské metropole Asunciónu. Město nabízí procházky příjemným historickým centrem a má nejzachovalejší a nejrozsáhlejší koloniální architektonický komplex v zemi. Kostel Sv. Jakuba patří dokonce k paraguajským architektonickým skvostům.

Na kraji města byl vybudován moderní sportovní areál, kde se veřejnost může libovolně věnovat rekreačnímu sportu. Součástí areálu je i turistická informační kancelář nabízející na jihoamerické poměry poměrně širokou škálu informačních materiálů v několilka jazycích.

Jedním z největších lákadel Villarriky je nedaleké pohoří Ybytyruzu, které jako jedno z mála v zemi nabízí možnosti pěší turistiky ve volné přírodě. Informace o přístupných trasách a dopravě se turisté dozvědí ve všech ubytovacích zařízeních. Po deštích je doprava do parku omezena. 

HoubickaCestovní průvodce
zobrazit více

Co vidět v Villarrica

Inspiruj lidi kolem nás. Vkládej nový obsah, sbírej pírka a získej zde profil cestovního průvodce. Více...

PŘIDAT NOVÉ MÍSTO / CÍL

Články a cestopisy

Aktuálně se zde nenachází žádný článek

Budťe první a podělte se o svůj zážitek sepsáním krátkého článku či cestopisu. Text nám pošlete na email redakce@ara.cz a v případě jeho publikování od nás dostanete krásné ara.cz tričko.

Praktické informace true

Staň se cestovním průvodcem + získej finanční ohodnocení

Zapoj se aktivně, sbírej pírka a vydělávej: 1 pírko = 1 koruna. Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním.
Už jsme rozdali 28612 pírek.

Navrhnout místo Navrhnout místo