Park Gorkého

1 recenze

Park Gorkého v centru Moskvy poskytuje krásné prostředí pro odpočinek i sportovní vyžití. V létě zde potkáte mladé sportovce na kolečkových bruslích či dámy cvičící aerobic v ranní rose. V zimním období park pokryje vrstva umělého ledu a promění se v největší Evropské kluziště s plochou 18 000 m2. Pokud vás zajímá spíše architektura, prohlédněte si kaskádovitou fontánu, kamenné mosty, malebné vilky a rotundy.

Byl jsi zde? Ohodnoť to!

Přihlaš se Přihlaš se nebo se zaregistuj během pár vteřin a zbavíme tě navždy vyplňování dalších potřebných údajů!
Opište znaky z obrázku:
Recenzováno: 11.09.2018

Pokud je to možné, tak si pučte kolo a projeďte se podél řeky až ke Sparrow Hills, kde vás čeká nádherný výhled na Moskvu. V létě při řece potkáte plno lidi, kteří zde sportují, odpočívají a užívají si krásný den. Jeden z momentů, kdy vám přijde, že nejste ve velkém chaotickém městě, ale někde na okraji města, kde se lidé usmívají a nikam nespěchají. Zážitek, který vám ukáže opačnou tvář Moskvy, která je mi osobně daleko bližší. 

Samotný park nabízí plno krásných míst k odpočinku a lehkému pikniku. Ideálně strávit odpoledne v parku a jakmile bude teplota přijatelnější, tak si půjčit kolo a udělat si menší výlet podél řeky.

Tvé jméno
Doporučuji navštívit ...
Napiš vlastní recenzi