Dům moře

Rakouské akvárium sídlí v na první pohled hodně zvláštní budově. Ve 2. světové válce sloužila jako protiletadlová věž. S historií věže seznamuje výstava „Vzpomínání uvnitř“. Kromě obdivování živočichů se můžete rozhlédnout ze střešní terasy po svém okolí.

Do akvária by určitě měli zavítat všichni milovníci sladkovodních i mořských živočichů a obdivovatelé žraloků. Ti se mohou potěšit pohledem na žraloky černocípé, lagunové, bambusové ale i na kladivouny.

Tropický pavilon a krokodýlí park Krokipark přestaví volně poletující ptáky, kolem budou pobíhat rozdováděné opice, uvidíte krokodýly, kteří vypadají spíše jako sochy a další zvířata.

V teráriích si bezpečně můžete přes sklo prohlédnout ty živočichy, s kterými byste se naživo setkat rozhodně nechtěli – jsou tu jedovatí hadi, ještěři, dále listoví mravenci či sklípkani.

Krápníková jeskyně nabídne seznámení s typickými živočichy pro tuto oblast – obrovskými stonožkami, jeskynními rybami bez očí či štíry. Divácky oblíbené bývá i krmení vybraných živočichů.

Byl jsi zde? Ohodnoť to!

Přihlaš se Přihlaš se nebo se zaregistuj během pár vteřin a zbavíme tě navždy vyplňování dalších potřebných údajů!
Opište znaky z obrázku:
Tvé jméno
Doporučuji navštívit ...
Napiš vlastní recenzi