Cestování a doprava v Lichtenštejnsku

Cesta autem do Lichtenštejnska

Do země se z České republiky nejsnáze dostanete autem. Cesta je pohodlná a trvá necelých sedm hodin.

Letecky do Lichtenštejnska

Pokud zvolíte letadlo, nejbližší letiště je ve švýcarském Curychu.

Jak vyhledat nejlevnější letenku vám pomůže článek: 3 tajemství pro pořízení nejlevnějších letenek. Nevýhoda letecké společnosti je ovšem velikost zavazadla, kdy jakákoliv nesrovnalost může prodražit letenku až o třetinu. V případě akční letenky až o polovinu. Předejděte potížím a přečtěte si předem podmínky cestování s příručním zavazadlem.

Cestovní kanceláří do Lichtenštejnska

Cestovní kanceláře jsou schopné domluvit hromadné slevy v rámci dopravy a ubytování. Jedná se o přímé lety se smluveným ubytováním, stravou a dopravou. Finální cena je v takovém případě občas levnější než při cestování po vlastní ose. Prohlédněte a porovnejte si kompletní nabídku zájezdů do Lichtenštejnska.

Doprava v Lichtenštejnsku

Cestování autem v Lichtenštejnsku

Po Lichtenštejnsku se také nejlépe cestuje autem. Silnice jsou dobře udržované a vzdálenosti minimální. Využijte příležitost a podívejte se také do sousedních zemí, Rakouska a Švýcarska.

Pokud chcete cestovat autem pouze po Lichtenštejnsku a využít jeho benefity, auta si lze jednoduše pronajmout v každém větším městě nebo na letišti. Pro vyhledání nejlepší ceny mezi hlavními půjčovnami v Lichtenštejnsku vám pomůžou stránky Economycarrentals nebo Rentalcars. Další možnost je využít vyhledávač a zkusit najít lokální půjčovny, které občas vyjdou levněji, ale s větším rizikem.

káťaCestovní průvodce

Vkládej nový obsah

Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním s výběrem zajímavých míst a turistických cílů.
Už jsme rozdali 99442 pírek.

1 pírko = 1 koruna