Da Nang

 Žádné jiné město se nemění, tak rychle, jako Da Nang. Po desetiletí se jednalo o klidné místo a přestupní můstek do Hoi An. Poslední roky se však vše mění. Projděte se podél řeky či dlouhých pláží a spatříte nové moderní hotely, úchvatné mosty, restaurace, bary a kavárny.

Při návštěvě Da Nang vás ohromí původní francouzský vliv patrný v ulicích a koloniálních budovách, úžasná přírodní krajina, přátelští místní obyvatelé a řada zajímavých míst – vznešený Marble Mountains, My Son Sanctuary, moderní Ba Na Hills, slavný Hải Vân Pass a poloostrov Son Tra, kde můžete spatřit pobíhající opičky.

Kromě historických a moderních památek jsou právě místní pláže hlavní důvod, proč zde lidé zůstavují delší dobu. Zářivá laguna na jedné straně a krásné pláže My Khe Beach a Lang Co Beach na straně druhé. Pláž Lang Co je lemována palmami s křišťálově čistou vodou a bílým pískem. Pobřeží Da Nangu se táhne 30 kilometrů a je proslulé klidnou atmosférou a nádherným mořem.

jankonasCestovní průvodce
zobrazit více

Články a cestopisy

Aktuálně se zde nenachází žádný článek

Budťe první a podělte se o svůj zážitek sepsáním krátkého článku či cestopisu. Text nám pošlete na email inforemove@ara.cz a v případě jeho publikování od nás dostanete krásné ara.cz tričko.

Praktické informace do Da Nang

Staň se cestovním průvodcem + získej finanční ohodnocení

Zapoj se aktivně, sbírej pírka a vydělávej: 1 pírko = 1 koruna. Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním.
Už jsme rozdali 28823 pírek.

Navrhnout místo Navrhnout místo