Seward

Romantické městečko Seward leží na poloostrově Kenai. Obklopuje ho Ressurrection Bay, nad kterým se pyšně tyčí tří-tisícové vrcholky pokryté sněhem. Seward je příjemně živým městem, kde najdete kempy, restaurace, kavárny, tedy vše, co unavený turista po dlouhých výšlapech potřebuje.

Okolní fjordy i ledovce zde nabízejí nespočet atraktivních výletů do okolí, a to pěšky, autem nebo lodí. V roce 1964 zasáhlo Aljašku zemětřesení a následně vlna tsunami. Seward jako takový byl téměř v celé své velikosti zničen, proto vás možná po příchodu sem osloví moderní zástavba.

Turisté zde ochutnají skutečný život Aljašky. Všechny podniky jsou místní a určeny převážně usedlíkům, což místu dodává jedinečnou atmosféru.

AnetaHaCestovní průvodce
zobrazit více

Články a cestopisy

Aktuálně se zde nenachází žádný článek

Budťe první a podělte se o svůj zážitek sepsáním krátkého článku či cestopisu. Text nám pošlete na email inforemove@ara.cz a v případě jeho publikování od nás dostanete krásné ara.cz tričko.

Sbírej pírka a lítej v tom s námi

Líbí se ti náš web a baví tě cestování a psaní? Zapoj se aktivně, sbírej pírka a vydělej si na cestování: 1 pírko = 1 koruna.
Už jsme rozdali 98254 pírek.

Piš s námi cestovní průvodce Piš s námi cestovní průvodce