Jídlo a pití ve Wyoming

Kuchyně a stravování ve Wyomingu

Wyoming, jakožto typický západoamerický stát Spojených států, je zemí, kde je samozřejmě velmi oblíbenou součástí pokrmů maso. Chcete-li si dát pořádný americký steak, žebra, grilované kuře…jste na pravém místě. Wyoming je přímo vyhlášený pro ty nejlepší steak houses, kde budete mít možnost ochutnat steak třeba ze samotného jelena wapiti či bizona.

Jelikož je Wyoming opravdu málo obydlená země, moc restaurací mimo větší města nečekejte. Ve městech ale máte možnost se najíst v opravdu příjemných a rodinných restauracích a hospůdkách. Široký výběr různorodých restaurací najdete například v Yellowstonu a Grand Tetonu blízkém městě Jackson.

Nebyl by to správný americký západ, kdybyste ve zdejších městech nenarazili na klasické kovbojské saloony. Bary, vinárny a jiné kluby, na které jsme z Evropy více zvyklí, hledejte spíše ve větších městech, jako je hlavní město Cheyenne či již zmíněný Jackson.

Možnosti stravování v Národním Parku Yellowstone a Grand Teton

Před návštěvou národních parků si určitě připravte s sebou pořádnou svačinu. Můžete si tak vychutnat piknik na mnohých místech k tomu určených a přitom pozorovat nádhernou přírodu kolem. Není nic lepšího. Po parcích se nabízí několik možností stravování, od obchodů po vybrané restaurace, a seznam restaurací najdete přímo na oficiálním webu Yellowstonu či Grand Tetonu. V lepších restauracích a vyhlášených místech blízko oblíbených turistických cílů si nezapomeňte udělat včasnou rezervaci.

lucienneCestovní průvodce

Vkládej nový obsah

Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním s výběrem zajímavých míst a turistických cílů.
Už jsme rozdali 101252 pírek.

1 pírko = 1 koruna