Cestování a doprava na Srí Lance

Letecky na Srí Lanku

Vzhledem k faktu, že Srí Lanka je ostrov, je jedinou možnou dopravou letadlo. Na Srí Lanku přistávají letadla na dvou letištích – Colombo International Airport a novější Hambantota International Airport. Z České republiky se na Srí Lanku létá pouze z Prahy.

Ceny letenek

Ceny letenek se pohybují v závislosti na zvoleném termínu a závisí také na tom, s jakým předstihem je objednáváte. Není ale problém sehnat letenku i týden předem. Letenka stojí v průměru okolo 20 000 Kč

Jak vyhledat nejlevnější letenku vám pomůže článek: 3 tajemství pro pořízení nejlevnějších letenek. Nevýhoda letecké společnosti je ovšem velikost zavazadla, kdy jakákoliv nesrovnalost může prodražit letenku až o třetinu. V případě akční letenky až o polovinu. Předejděte potížím a přečtěte si předem podmínky cestování s příručním zavazadlem.

Cestovní kanceláří na Srí Lanku

Cestovní kanceláře jsou schopné domluvit hromadné slevy v rámci dopravy a ubytování. Jedná se často o přímé lety se smluveným ubytováním, stravou a dopravou. Finální cena může být v takovém případě levnější než při cestování po vlastní ose. Prohlédněte a porovnejte si kompletní nabídku zájezdů na Srí Lanku.

katie_miaCestovní průvodce

Vkládej nový obsah

Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním s výběrem zajímavých míst a turistických cílů.
Už jsme rozdali 99442 pírek.

1 pírko = 1 koruna