Shoshone National Forest

Jeden z několika národních lesů Wyomingu, Shoshone National Forest, představuje akry lesů, nádherných jezer a potoků, volně žijící divokou zvěř, samozřejmě hory a nejvíce ledovců ze všech Národních Lesů v celých Skalnatých horách.

Shoshone je považován dokonce za první Národní Les celých Spojených Států. Shoshonský Národní Les je domovem medvědů Grizzly, pum, losů či horských ovcí. Kdysi tato oblast byla domovem původních Indiánů, jako jsou právě Shoshoni a další kmeny původních Američanů. V těsné blízkosti Shoshone National Forest se nachází indiánská rezervace Wind River, kde se nejlépe dozvědí návštěvníci něco o minulém a současném životě Indiánů.

Ohromná plocha tohoto nádherného Národního Lesa nabízí přes tisíc mil turistických stezek, možnosti kempování, rybaření, poznávání zdejší fauny a flóry a celou řadu jiných aktivit, jako je lezení, ježdění na koních, rafting či ježdění na horských kolech. 

lucienneCestovní průvodce
zobrazit více

Co vidět v Shoshone National Forest

Inspiruj lidi kolem sebe. Vkládej nový obsah, sbírej pírka a získej finanční odměnu.

PŘIDAT NOVÉ MÍSTO

Články a cestopisy

Aktuálně se zde nenachází žádný článek

Budťe první a podělte se o svůj zážitek sepsáním krátkého článku či cestopisu. Text nám pošlete na email inforemove@ara.cz a v případě jeho publikování od nás dostanete krásné ara.cz tričko.

Sbírej pírka a lítej v tom s námi

Líbí se ti náš web a baví tě cestování a psaní? Zapoj se aktivně, sbírej pírka a vydělej si na cestování: 1 pírko = 1 koruna.
Už jsme rozdali 101252 pírek.

Piš s námi cestovní průvodce Piš s námi cestovní průvodce